Jesteś tutaj: Newsy Pokazy maszyn rolniczych i sprzętu rolniczego - II Edycja Targów Open Farm

Pokazy maszyn rolniczych i sprzętu rolniczego - II Edycja Targów Open Farm

Targi rolnicze przyciągają olbrzymie rzesze rolników, jednak najczęściej to wystawa maszyn rolniczych oraz pokazy sprzętu rolniczego są najatrakcyjniejsze dla wszystkich zwiedzających. Tak również było podczas I Edycji Targów Open Farm, gdzie mieliśmy przyjemność gościć 235 wystawców (kliknij i zobacz jakie firmy jakie nas odwiedziły: lista wystawców) i około 20 tysięcy zwiedzających. Warto zaznaczyć, że w trakcie imprezy przyjechało 50 przedstawicieli i sprzedawców maszyn rolniczych. 

 

Największym zainteresowaniem cieszyły się oczywiście ciągniki rolnicze, kombajny, rozrzutniki, podajniki, prasy, owijarki, sadzarki, kosiarki, opryskiwacze, pługi, siewniki, czy agregaty. Dzięki owocnej współpracy z naszymi wystawcami średnio co godzinę odbywały się różnorodne demonstracje, co przełożyło się łącznie na kilkanaście pokazów w różnorodnej tematyce:

- prace zielonkowe

- pokazy mycia maszyn rolniczych

- demonstracje zdalnego sterowania ciągnikami rolniczymi

Ponadto nasi zwiedzający mieli możliwość dokładnego obejrzenia, a nawet przetestowania części maszyn. Z kolei dzięki licznej grupie YouTuberów zajmujących się tematyką rolniczą możemy liczyć na kreatywne relacje z naszych pokazów.

Zachęceni pozytywnymi reakcjami naszych zwiedzających oraz prośbami o rozszerzenie wydarzenia o większą ilość demonstracji w trakcie II Edycji Targów Open Farm przewidujemy ponad 20 różnych pokazów, które z całą pewnością uatrakcyjnią czas spędzony podczas zbliżającej się imprezy.

Dlatego już dziś zapraszamy firmy, producentów, pośredników, przedstawicieli i sprzedawców zainteresowane przedstawieniem swoich produktów.

Jeżeli chcesz zaprezentować swoje maszyny, zorganizować pokaz, przeprowadzić demonstrację lub wykład tematyczny czy prelekcję napisz do nas na biuro@openfarm.pl lub zadzwoń pod numer 505 993 565.

Pamiętaj, że czas i dostępne miejsca pokazowe są ograniczone. Liczy się atrakcyjność zaproponowanej tematyki pokazu oraz kolejność zgłoszeń!

 

Znajdź nas na FB Znajdź nas na YT

Sponsorzy i partnerzy

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl