Jesteś tutaj: Lista Wystawców

Lista wystawców Ogólnopolskich Targów Open Farm

Kliknij w napis i pobierz listę wystawców z numerami stanowisk! 

Kliknij w napis i pobierz mapę Targów Open Farm 2018!

ABAKUS

73A

ADI Krzysztof Dwórznik

28

ADOB Sp. zo.o.

26

Agri-MaPa Mateusz Graczyk

77

Agro Profil

37A

Agroconsult Jerzy Maciejewski

19

AgroEcoPower Sp. z o.o. Oddział w Polsce

74

AGRO-FALA Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe

80

AGROL

75

AGROMAL Małgorzata Pietrasik

63

AGROMASZ

94B

AGROMIX Mgr inż. Roman Szewczyk

24

AGRO-PLUS Michał Kulpanowski

96

AGRO-SERWIS DS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

61

AGROSIMEX SP. Z O.O.

27

AGROTECHNIK

88

AgroTechnika

76

AGROWIS SP. Z O.O.

12

ALDO sp.j. Leszek Długołęcki i Andrzej Długołęcki

98

ALIOR BANK

14W

Andrus

122

ANKOR POLSKA Sp. z o.o.

9

ANNOPOL Anna Kaźmierczak

58B

APRA

58C; 89

APV POLSKA DANUTA MŁOCEK - BIEŻUŃSKA

92

ARiMR

88B

AUTO-ZAREMBA

58A

Babcia Regina

124

BAG Polska Sp. z o.o.

81

Bank Spółdzielczy w Ciechanowie - oddział Przasnysz

57C

Begert Dariusz

116

Betta Beata Nadziak

112

BHP EKO mgr Iwona Machalska

71

BIN Sp. z o.o.

42

BIO EGGS AKSU Spółka jawna

52

BIOPHARMACOTECH SP. Z O.O. Spółka komandytowa

22

Blattin Polska Sp. z o.o.

3W

Bojanowska Joanna

86

CAM-TECH MONITORING

16

CAST

49B

Center Plast Sp. z o.o.

18

Centrala Nasienna w Warszawie

33

STRIGIFORMES Sp. z o.o.

46

Chemirol Sp. z o.o.

20

Czaja Daniel

101

Dawidiuk Paweł

70

DEFRO Sp. z o.o.

135

Delaval Dariusz Suchowiecki

5W

DLF Seeds Sp. z o.o.

36

DRAMIŃSKI S.A.

56

DSV Polska

35

Dziekan

76A

EKO WIND ANNA MACHALSKA

126

Ekodarpol

30

EKOFLORA

39

EKOINSTAL Sebastian Dudek

134

EKOVITA Serywiejskie.pl

104

Eurolpol Sp z o.o.

3

F.H.U.P. S.C. B i D Kucharscy

95

FARM SAAT AG

31

Farm Trade

94

Farmer Sp. z o.o.

8

Farmutil HS Spółka Akcyjna

12A

POLSKA FEDERACJA HODOWCÓW BYDŁA I PRODUCENTÓW MLEKA

1W

FERM-PASZ sp.j.

4

Fundacja Hodowców Polskiej Białej Gęsi

124A

GAMA GROUP Szepietowscy Sp. j.

57

Grabowski

84

GRAINTEC

64

Greenland Technologia EM

2

Gremza Agnieszka

123

GROMET Andrzej Grądzki

58

GroVita s.c. Monika Olichwier, Witold Stanisław Wiśniewski

5

H20 Solar

132

Handel Danuta Mazanowska

105

HATEK JANUSZ ZARĘBA SP.J.

17

HYDRASYSTEM

65

HYDROBOR

49A

Hydro-Monter Rafał Wojtkowiak

130

HYLMET H.Figiel, E.Piesik Sp.j.

66

Informacja Targowa

13W

innogy Polska S.A.

128

INNVIGO Sp. z o.o.

21

Inter Cars

69

JADO Jarosław Piętak

102

JFC Polska Sp. z o.o.

51

Josera Polska Sp. z o.o.

1

KENOVITAMIN SP. Z O.O.

11

KiDO Ziółkowscy

117

Klimosz Sp. z o.o.

133

Kobylińska Anna

116A

Konrad Konrad Przeździecki

14

Krysiewicz Ewa

114

LEMTECH

90A

LIEDMANN Sp. z o.o.

50

Lody

27B; 11W, 115A

LONGINUS

106

LUPUS Sylwester Wilk

60

Łowicz

4W

Maja Zofia Guznowska

124B

Małopolska Hodowla Roślin Sp. z o.o.

32

Marek Kaczorowski PIWOMAR-BROWAR KOREB

27A

Margo Ireneusz Tercjak

53

MARTER Henryk Siemaszko

115; 9W; 10W, 1C, 115B

Marzena Kaczorowska KORABIA

107; 1B

MAZOWIECKI ZWIĄZEK HODOWCÓW BYDŁA I PRODUCENTÓW MLEKA

2W

Metalbet M. Tarach, W. Tarach, E. Jagusztyn

130B

Metal-Fach Jacek Kucharewicz

131

Money Usługi Finansowe

94C

Moto Partner Błędek Robert

72A

Nest Bank S.A.

86C

Nordkalk Sp. z o.o.

29

O/R Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

88A

OBROL Kulczyński Sp. J.

25

OGNIWO Spółdzielnia Metalowo - Odlewnicza

129

OSCAR Sp. z o.o.

136

OXYTREE SOLUTIONS POLAND SP. Z O.O.

37; 118

PIMAPOL SP Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

43

Pol-Agra

78

POLTECH Grzegorz Ryziński

93

PROGRESS Leszek Sawicki

41

Punkt medyczny

12W

PZU

14W

Rector Polska Sp. z o.o.

49C

Replin Krystyna

111

ROL-BRAT S. I W. Załęscy Sp.j.

90; 97

Rolczar II Elżbieta Czarnowska

68

ROLMECH Sp. z o.o.

62

ROLTRANS Waldemar Kobyliński

59

Rudnicki Andrzej

99A

SAATBAU POLSKA Sp. z o.o.

34

SAC-CENTRUM s.c.

54

Scena

15W

Schaffer Ładowarki

94A

SKAVSKA Tomasz Betka

45

Słaro

116B

SOKOŁÓW - LOGISTYKA SP. Z O.O.

40

SORBET Łomża

1A

Spółdzielnia Iwestycjii Budownictwa w Łowiczu

49

STACJA HODOWLI I UNASIENIANIA ZWIERZĄT SP. Z O.O.

13

Stadnina Krasne

86B

Stalmark Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp.K.

130A

Stewerk Sp. z o.o.

57B

Swojskie Smaki Grażyna Żak

108

Szkółka Roślin Ozdobnych "LEON"

109

Szmit Mirosław

110

TECHPOM SP. Z O.O.

67

TEKLA Krzysztof Tekla

125

Terraexim-Agroimpex sp. z o.o.

55

TIME S.A.

12B

TopAgrar POLSKA

91

Trouw Nutrition Polska

7

Usługi Ślusarskie Sylwester Piecuch

73

VANATAGE POLSKA

23

Walter Kompresortechnik Polska Sp. z o.o.

72

Wiejska chata Piotr Łapiński

1D; 119

Wielkopolskie Centrum Hodowli i Rozdrodu Zwierząt w Poznaniu z/s w Tulcach Sp. z o.o.

15

Wieści Rolnicze

83

WIMA Obsługa Rolnictwa Sławmir Sałek

6

Wójcik & Niestępski

94A

Zakład innowacyjno-wdrożeniowy

47

Zanewiat Andrzej

99

Zespół Kształcenia Centrum Rolniczego w Gołotczyźnie

86A

Zieliński Mariusz

7A

Ziółko Jan - Usługi Rolnicze

10

ZMK SAS SPÓŁKA Z O.O.

127

Żerek Tomasz

113

ZIPP

136A

Starostwo Powiatowe Przasnysz

56B

Bank Spółdzielczy w Przasnyszu

56A

Kosmala Żaneta

114A

WINKLER

83A

Wobet-Hydret

73B

TASOMIX

7B

GUMISIL - LAND

15A

MEGANADRUKI

100

„MALWINA” Monika Piotrowska

114B

GŁÓD TOMASZ

103

MAR-TRAK

114C

ABAKUS
„MALWINA” Monika Piotrowska
ADI Krzysztof Dwórznik
ADOB Sp. zo.o.
Agri-MaPa Mateusz Graczyk
Agro Profil
Agroconsult Jerzy Maciejewski
AgroEcoPower Sp. z o.o. Oddział w Polsce
AGRO-FALA Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe
AGROL
AGROMAL Małgorzata Pietrasik
AGROMASZ
AGROMIX Mgr inż. Roman Szewczyk
AGRO-PLUS Michał Kulpanowski
AGRO-SERWIS DS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.
AGROSIMEX SP. Z O.O. 
AGROTECHNIK
AgroTechnika
AGROWIS SP. Z O.O.
ALDO sp.j. Leszek Długołęcki i Andrzej Długołęcki
ALIOR BANK
Andrus
ANKOR POLSKA Sp. z o.o.
ANNOPOL Anna Kaźmierczak 
APRA
APV POLSKA DANUTA MŁOCEK - BIEŻUŃSKA
ARiMR
AUTO-ZAREMBA
Babcia Regina
BAG Polska Sp. z o.o.
Bank Spółdzielczy w Ciechanowie - oddział Przasnysz
Bank Spółdzielczy w Przasnyszu
Begert Dariusz
Betta Beata Nadziak
BHP EKO mgr Iwona Machalska
BIN Sp. z o.o.
BIO EGGS AKSU Spółka jawna
BIOPHARMACOTECH SP. Z O.O. Spółka komandytowa
Blattin Polska Sp. z o.o.
Bojanowska Joanna
CAM-TECH MONITORING
CAST
Center Plast Sp. z o.o.
Centrala Nasienna w Warszawie
Chemirol Sp. z o.o.
Czaja Daniel
Dawidiuk Paweł
DEFRO Sp. z o.o.
Delaval Dariusz Suchowiecki
DLF Seeds Sp. z o.o.
DRAMIŃSKI S.A. 
DSV Polska
Dziekan
EKO WIND ANNA MACHALSKA
Ekodarpol
EKOFLORA
EKOINSTAL Sebastian Dudek
EKOVITA Serywiejskie.pl
Eurolpol Sp z o.o.
F.H.U.P. S.C. B i D Kucharscy
FARM SAAT AG
Farm Trade
Farmer Sp. z o.o.
Farmutil HS Spółka Akcyjna
FERM-PASZ sp.j.
Fundacja Hodowców Polskiej Białej Gęsi
GAMA GROUP Szepietowscy Sp. j. 
GŁÓD TOMASZ 
Grabowski
GRAINTEC
Greenland Technologia EM
Gremza Agnieszka
GROMET Andrzej Grądzki
GroVita s.c. Monika Olichwier, Witold Stanisław Wiśniewski
GUMISIL - LAND
H20 Solar
Handel Danuta Mazanowska
HATEK JANUSZ ZARĘBA SP.J.
HYDRASYSTEM
HYDROBOR
Hydro-Monter Rafał Wojtkowiak
HYLMET H.Figiel, E.Piesik Sp.j.
Informacja Targowa
innogy Polska S.A.
INNVIGO Sp. z o.o.
Inter Cars
JADO Jarosław Piętak
JFC Polska Sp. z o.o.
Josera Polska Sp. z o.o.
KENOVITAMIN SP. Z O.O.
KiDO Ziółkowscy
Klimosz Sp. z o.o.
Kobylińska Anna 
Konrad Konrad Przeździecki
Kosmala Żaneta
Krysiewicz Ewa
LEMTECH
LIEDMANN Sp. z o.o.
Lody
LONGINUS
LUPUS Sylwester Wilk
Łowicz
Maja Zofia Guznowska
Małopolska Hodowla Roślin Sp. z o.o.
Marek Kaczorowski PIWOMAR-BROWAR KOREB
Margo Ireneusz Tercjak
MARTER Henryk Siemaszko
MAR-TRAK
Marzena Kaczorowska KORABIA
MAZOWIECKI ZWIĄZEK HODOWCÓW BYDŁA I PRODUCENTÓW MLEKA
MEGANADRUKI
Metalbet M. Tarach, W. Tarach, E. Jagusztyn
Metal-Fach Jacek Kucharewicz
Money Usługi Finansowe
Moto Partner Błędek Robert
Nest Bank S.A.
Nordkalk Sp. z o.o.
O/R Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
OBROL Kulczyński Sp. J. 
OGNIWO Spółdzielnia Metalowo - Odlewnicza
OSCAR Sp. z o.o.
OXYTREE SOLUTIONS POLAND SP. Z O.O.
PIMAPOL SP Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Pol-Agra
POLSKA FEDERACJA HODOWCÓW BYDŁA I PRODUCENTÓW MLEKA
POLTECH Grzegorz Ryziński
PROGRESS Leszek Sawicki
Punkt medyczny
PZU
Rector Polska Sp. z o.o.
Replin Krystyna
ROL-BRAT S. I W. Załęscy Sp.j. 
Rolczar II Elżbieta Czarnowska
ROLMECH Sp. z o.o.
ROLTRANS Waldemar Kobyliński
Rudnicki Andrzej
SAATBAU POLSKA Sp. z o.o.
SAC-CENTRUM s.c.
Scena
Schaffer Ładowarki
SKAVSKA Tomasz Betka
Słaro
SOKOŁÓW - LOGISTYKA SP. Z O.O. 
SORBET Łomża
Spółdzielnia Iwestycjii Budownictwa w Łowiczu
STACJA HODOWLI I UNASIENIANIA ZWIERZĄT SP. Z O.O.
Stadnina Krasne
Stalmark Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp.K.
Starostwo Powiatowe Przasnysz
Stewerk Sp. z o.o.
STRIGIFORMES Sp. z o.o.
Swojskie Smaki Grażyna Żak
Szkółka Roślin Ozdobnych "LEON"
Szmit Mirosław
TASOMIX
TECHPOM SP. Z O.O.
TEKLA Krzysztof Tekla
Terraexim-Agroimpex sp. z o.o.
TIME S.A.
TopAgrar POLSKA
Trouw Nutrition Polska
Usługi Ślusarskie Sylwester Piecuch
VANATAGE POLSKA
Walter Kompresortechnik Polska Sp. z o.o.
Wiejska chata Piotr Łapiński
Wielkopolskie Centrum Hodowli i Rozdrodu Zwierząt w Poznaniu z/s w Tulcach Sp. z o.o.
Wieści Rolnicze
WIMA Obsługa Rolnictwa Sławmir Sałek
WINKLER
Wobet-Hydret
Wójcik & Niestępski
Zakład innowacyjno-wdrożeniowy
Zanewiat Andrzej
Zespół Kształcenia Centrum Rolniczego w Gołotczyźnie
Zieliński Mariusz
Ziółko Jan - Usługi Rolnicze
ZIPP
ZMK SAS SPÓŁKA Z O.O.
Żerek Tomasz

Lista wystawców I Ogólnopolskich Targów Open Farm 

 

                                            

 

                                           

 

 

                                                

 

 

                                                    

 

                                                                         

 

 

                                                 

 

                                                       

 

 

                                                     

 

 

                                                  

 

                                                             

 

 

                                                 

 

 

                               

 

                               

 

 

                                          

 

 

                                      

 

 

                                              

 

 

                                            

 

 

                                                

 

 

                                           

  

 

                                                      

 

 

                                                             

 

 

                                                      

 

 

                                                         

 

 

                                                     

 

 

                                                                

 

 

                                                      

 

 

 

                                                                       

 

 

                                                       

 

                                                              

 

 

                                                                        

 

 

                                                                         

 

 

                                                       

 

                                           

 

 

 

 

            

 

 

 

 

                                  

 

 

 

           

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 MARKI OBECNE NA OPEN FARM :

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Znajdź nas na FB Znajdź nas na YT

Sponsorzy i partnerzy

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl