Jesteś tutaj: Newsy II Edycja Targów Open Farm - informacje podstawowe

II Edycja Targów Open Farm - informacje podstawowe

targi rolne, targi rolnicze, targi ogrodnicze

Uczestnictwo w targach rolniczych wpisuje się w standard nowoczesnego rolnictwa, które poszukuje zaawansowanych technologii, różnorodnych sposobów na powiększenie produkcji, zwiększanie konkurencyjności i dynamiki działań. Targi rolne skupiają niezwykle szeroką gamę odbiorców: czynnych rolników, właścicieli oraz zarządców gospodarstw wiejskich, sprzedawców sprzętu rolniczego, uczniów szkół rolniczych i pasjonatów z całego kraju.

Dlaczego warto uczestniczyć w targach rolniczych?

Pierwszym argumentem jest wystawa maszyn rolniczych, czyli możliwość zapoznania się z najnowszymi technologiami, uczestnictwo w pokazach, a nawet opcja przetestowania części sprzętów udostępnionych przez największych sprzedawców. Największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście ciągniki rolnicze, kombajny, rozrzutniki, podajniki, prasy, owijarki, sadzarki, kosiarki, opryskiwacze, pługi, siewniki, czy agregaty.

Ponadto wśród imprez uzupełniających należy wymienić targi ogrodnicze. Każdy zwiedzający może przyjrzeć się ofercie i zakupić różnorodną gamę produktów: nasiona, kwiaty, rośliny ozdobne, sadzonki drzew. Dla wielu zwiedzających ważnym elementem jest kiermasze produktów regionalnych i ekologicznych, gdzie możemy zakosztować wspaniałych propozycji spożywczych, ale również zakupić pamiątki i gadżety związane z tematyką rolnictwa tradycyjnego, które często tworzone  są przez rodzimych artystów rękodzieła.

Całość targów rolniczych uzupełniają dziesiątki stoisk z nawozami, środkami ochrony roślin, materiałami budowlanymi, wyposażeniem budynków inwentarskich, pasz, materiału szkółkarskiego i wielu, wielu innych.

Co wyróżnia Targi Open Farm?

Targi rolnicze Open Farm pretendują do miana największych imprez rolniczych w Polsce obok targów poznańskich czy targów warszawskich. Niewątpliwie pierwsza edycja pokazała olbrzymi potencjał wydarzenia, gdyż organizatorzy gościli 235 wystawców i około 20 tysięcy zwiedzających.

Z kolei w  czasie weekendu majowego 2018 na terenie Lotniska Przasnysz przewidywane jest spotkanie ponad 400 wystawców z całej Polski i 40 tys. zwiedzających!

Nowością będą dwie nowe strefy tematyczne odpowiadające potrzebom najmłodszych zwiedzających oraz kobiet. Poza tradycyjną strefą rolniczą, dzieci i młodzież skorzystają z atrakcji lunaparku, stoisk z zabawkami czy szeregu przygotowanych konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Z kolei liczna grupa Pań zostanie przywitana specjalną strefą dla kobiet podzielona na cztery filary tematyczne: uroda, styl, zdrowie i sport. Na nasze uczestniczki będą czekały pokazy i konsultacje makijażystek, pokazy salonów fryzjerskich (koloryzacja i dobór typu fryzury w stosunku do kształtu głowy, karnacji itd.), konsultacje stylistek (dobór stroju do sylwetki, potrzeb okazji) i specjalistów ds. wizerunku, możliwość przetestowania kosmetyków organicznych i mineralnych oraz uzyskania porad trenerów sportowych.

Podsumowując trzeba podkreślić, że każdy nowoczesny rolnik odwiedza największe targi rolnicze czerpiąc ogrom wiedzy, doświadczeń i kontaktów - odnajdując również miejsce na własny odpoczynek i spędzenie wspaniałego czasu z rodziną!

 

Znajdź nas na FB Znajdź nas na YT

Sponsorzy i partnerzy

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl